CLASS 2 GIRLS
First Team
Jillian Lockard Senior Clopton
Kaitlyn Kuntz Senior Clopton
Sidney Miller Senior Knox County
Allison Moore Senior Paris
Jayle Jennings Senior Van-Far
Second Team
Riley Strange Sophomore Knox County
Cady Pauley Freshman Milan
Tori Hamilton Junior Paris
Micah Cooley Junior Scotland County
Meredith O’Neal Senior South Shelby
Coach of the Year – Deavan Streed, Clopton
CLASS 2 BOYS
First Team
Ryan Dabney Junior Milan
Adam Forrest Senior Paris
Will Fromm Senior Scotland County
Trey Miller Senior Van-Far
Caden Wilburn Senior Van-Far
Second Team
Connor Hayes Sophomore Knox County
Preston Eckler Junior Mark Twain
Hunter Shaw Junior Milan
Konnor Heitmeyer Junior Paris
Guy Timbrook Junior South Shelby
Coach of the Year – Pat Connaway, Van-Far
CLASS 3 GIRLS
First Team
Gabi Deters Senior Bowling Green
Kaitlin Benson Senior Highland
Kennedy Flanagan Senior Highland
Jada Summers Senior Monroe City
Megan Stone Junior Palmyra
Second Team
Cassi Conard Junior Brookfield
Jade Ross Junior Clark County
Addy Johnson Junior Highland
Lexi Miller Freshman Macon
Audrey Fohey Senior Palmyra
Coach of the Year – Cody Leonard, Monroe City
CLASS 3 BOYS
First Team
Brandon Kracht Senior Clark County
Jamison Hogsett Senior Macon
C.E. Talton Senior Monroe City
Omena Oberuvwu Senior MMA
Ragar McKinney Senior Palmyra
Second Team
George Niemeyer Junior Bowling Green
Kameron Worley Junior Bowling Green
Kaden Koch Junior Highland
Blake Hays Senior Monroe City
Bill Nunnelly Senior Palmyra
Coach of the Year – Brock Edris, Monroe City
CLASS 1 GIRLS
First Team
Lauren Frazier Sophomore Canton
Laken Hugenberg Senior Canton
Natalie Thomas Junior Community
Brook Littrell Junior Green City
Kiera Holcer Sophomore Meadville
Second Team
Avery Acton Junior Brashear
Alexa Higgins Junior Brashear
Delaney Embry Junior Green City
Delaney Bowers Junior Community
Keleigh Bennett Senior Madison
Coach of the Year – Bob Curtis, Community
CLASS 1 BOYS
First Team
Devin Fields Senior Green City
Tel Wheeler Junior La Plata
Chadley Waltz Senior Linn County
Jase White Senior Linn County
Dillon Seckington Senior Meadville
Second Team
Garrett Housman Sophomore Brashear
Jimmy Layton Senior Madison
Dominik Gannon Junior Meadville
Kirby Latimer Senior North Shelby
Ben Burton Senior Wellsville-Middletown
Coach of the Year – Jason White, Linn County
CLASS 4 GIRLS
First Team
Bella Falconer Freshman Hannibal
Raigan Playter Senior Mexico
Reghan Smith Junior Mexico
Mary Billington Junior Moberly
Sydney Flood Senior Moberly
Second Team
Kaylee Falconer Junior Hannibal
Elyse Johnson Junior Kirksville
Hannah Meyer Senior Kirksville
Logan Blevins Junior Mexico
Coach of the Year – Evan Cerven, Hannibal
CLASS 4 BOYS
First Team
Adreke Brumbaugh Junior Hannibal
Dezi Jones Senior Hannibal
Noah Copeland Sophomore Kirksville
Jai Lawson Senior Mexico
Braedan Wetrich Senior Moberly
Second Team
Austin Penick Senior Kirksville
Isaiah Reams Freshman Mexico
Andre Bell Sophomore Moberly
Trey Koester Sophomore Moberly
Coach of the Year – Marty Hull, Hannibal